Oto Çilingir & Anahtar

7 Gün 24 Saat Oto Çilingir Servisi

Oto Çilingir hizmetine ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızdayız. 7/24 Ulaş Oto Çilingir hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Otomobil Kapısı Açma

Otomobil anahtarınızın çalındığı, kaybolduğu ya da bozulduğu anlarda profesyonel ekipmanlarımız ve çalışanlarımız ile otomobil kapılarına hiçbir şekilde zarar vermeden, kapıları açıyor ve size teslim ediyoruz.

Kaybolmuş Anahtar Çıkartma

Otomatik ya da klasik oto anahtarlarınızın kaybolması durumunda anahtar çıkarma veya kilit sistemi yenileme hizmetimizle sizlerin yardımına koşuyoruz.

Anahtarınızı kaybettiğinizde ya da yedek bir anahtara ihtiyaç duyduğunuzda Ulaş Çilingir’i arayabilir ve taleplerinizi dile getirebilirsiniz.

Bizler, en kısa sürede kopyalama işlemlerini tamamlıyor ve yeni oto anahtarınızı sizlere teslim ediyoruz.

Ancak elinizde anahtar örneğinin bulunmadığı yani orijinal anahtara sahip olmadığınız anlarda anahtar çıkarma işleminin biraz daha uzun olduğunu söyleyebiliriz.

Örnek anahtarın sizde mevcut olduğu zamanlarda işlemi dakikalar içerisinde tamamlamamıza rağmen anahtarınızı kaybettiğinizde ya da düşürdüğünüzde yani sizde yedek anahtar bulunmadığında daha detaylı bir çalışma yapıyoruz.

Alanında uzman olan ekibimizle aracınızın modeli ya da markası ne olursa olsun anahtar kopyalama işlemini sorunsuz bir şekilde tamamlıyoruz.

 

Yetkili : Ulaş Çelebi

İrtibat No : 0534 073 72 90 

Sarıyer/İstanbul